Bardzo dziekuję za zainteresowanie!

Jest mi niezmiernie miło, że przygody Mikołaja cieszą się taką popularnością. Odzew z Waszej strony jest ogromy i to mnie bardzo cieszy. Wiem, że bardzo wielu z Was niecierpliwie czeka na kolejne przygody naszego Lokalnego Casanowy. Dla tych mam dobrą wiadomość: kolejne odcinki już niebawem, właśnie są obrabiane tak, by mogły trafić do szerokiego grona, bowiem język jakim posługuje się Mikołaj nie zawsze pasuje do normalnego towarzystwa.

Proszę pamiętać jednak, że Natka.pl jest serwisem rozrywkowym, a dla frustratów jest inne miejsce w sieci – sympatia.onet.pl.

Dlatego prośby o moje majteczki tudzież inne utensylia będą zbywane, tak samo jak ordynarne komentarze. Nie wszyscy potrafią zachować umiar w tym, co chcą powiedzieć i wielu się pewnie wydaje, że sieć zapewnia im pełną anonimowość – proszę mi wierzyć, tak nie jest. Dlatego komentarze które wnoszą coś interesującego i sa utrzymane w konwencji Natka.pl będą publikowane z miejsca, a te, które są zbyt prymitywne odsyłam do znajomego, który przerabia je na “kontent do pozycjonowania” – cokolwiek by to miało oznaczać.

Tym wszystkim, którzy mają problem z pisaniem w naszym ojczystym języku przypominam również, że po kropce stawiamy spację (mówiąc po polsku: odstęp) i dopiero wtedy piszemy nowe zdanie zaczynając je z dużej litery.